Kariéra

  • Automechanik

    Náplň práce

    Do našeho mladého týmu sháníme šikovného kolegu - automechanika s praxí. Náplní práce jsou především mechanické opravy užitkových vozidel Ford Transit, práce s tovární diagnostikou Ford IDS,FDRS,PTS a BOSCH ESI Tronic, servis a plnění klimatizací, průmyslové čištění DPF filtrů. Jsme úzce zaměřeni na generální opravy a montáže motorů a převodovek Ford Transit od rv 2000 až po současné modely EURO 6. Detailní znalosti však nejsou podmínkou, do všeho rádi a ochotně postupně zaškolíme.

    Očekáváme

    čistý TR, slušné jednání, samostatnost, praxe v autoservisu, ŘP min B,( E výhodou ). hlubší znalosti a praxe se sestavováním motorů velkou výhodou. Nástup možný ihned.

    Nabízíme

    dlouhodobou spolupráci na HPP, zkrácený úvazek, brigádu, práci na ŽL, férový přístup, zázemí stabilní rozvíjející se firmy, přátelský kolektiv, klouzavou pracovní dobu a osobní ohodnocení. Mzda nástup 45.000 čistého Záleží pouze na praxi, dovednostech a celkovém měsíčním výkonu.

    Místo výkonu práce

    Fügnerova 807/13a -

    zázemí: hala s 5 zvedáky, skladem náhradních dílů, kancelářemi.

    Zajímá Vás více informací?

    Informace o zpracování údajů